Aplikacja wędkarska wedkuje.pl

Zachęcamy do pobierania jedynej w Polsce, interaktywnej, aplikacji wędkarskiej. Oprogramowanie umożliwia komunikację w czasie rzeczywistym między wędkarzami, znajdującymi się aktualnie na różnych łowiskach i łowiących ryby. Dzięki aplikacji mamy stały dostęp do największej bazy łowisk, sklepów i pensjonatów dla wędkarzy. Możemy sprawdzić kto jest właścicielem danego akwenu i jakich opłat możemy się na nim spodziewać. Uzupełnieniem jest automatyczny kalendarz brań, informacja o limitach i okresach ochronnych, dane koła PZW oraz unikalny program rabatowy umożliwiający otrzymanie zniżki w sklepach uczestniczących w programie. Aplikacja na stałe połączona jest z portalem wedkuje.pl - każdy wpis dodany do aplikacji automatycznie pojawia się na portalu oraz profilu użytkownika.

Aplikacja działa na systemie Android w wersji 4.0 i nowszych. 

«-- Aby probrać aplikację wystarczy skorzystać z QR kodu zamieszczonego obok lub z tego linka:

https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.wedkuje&hl=pl


Obserwuj gdzie znajdują się Twoi znajomi i co aktualnie łowią. Zaznacz się na łowisku i w prosty sposób podziel się ze znajomymi zdjęciami z połowów lub poinformuj ich czy warto do Ciebie dołączyć.

Przeszukuj ciekawe łowiska w Twojej okolicy lub dodaj do bazy danych nowe akweny.
Sprawdź gdzie w pobliżu Twojego łowiska znajdują się sklepy wędkarskie lub noclegi i sprawdź ich ofertę korzystając z podanych danych kontaktowych.

Dowiedz się jaki jest status własności wody, oraz jakie opłaty należy uiścić aby legalnie wędkować na tym akwenie.
Skorzystaj z polecanych przynęt, zanęt i sprzętu wędkarskiego dobranego do łowienia ryb które pływają w łowisku nad którym się obecnie znajdujesz.

Sprawdź okresy ochronne, wymiary i limity połowu w wygodnej formie pomocy.